Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Steady74

    addikt

    válasz galervin93 #192 üzenetére

    Én is köszönöm mindenkinek, aki eljött, és annak aki gondolt ránk :D
    Időben érkeztünk, rengetegen voltak a bejáratnál, de mire felpakolásztunk, addigra lement a tömeg nagyja. A fizetés gyors volt, majd beültünk a helyekre Hermanyi, galervin, magam, Kunember, szgzuri, Grillo, Szeszkazán, BlackmMmDog, Firefox (remélem nem hagytam ki senkit). Hűvös volt, fújt a szél rendesen, volt, hogy nagyon, volt hogy kevéssé. Halat nem nagyon fogtunk (szándékosan), hagytuk, hogy a tó végén induljon be a halfogás, taktikai húzás volt :DDD Black akasztott egy 5ös forma pontyot, amit nem sikerült megszákolni, leakadt. Ervin csontival próbált halat fogni 15m körüli távon, többiekkel dobáltuk a túlpart környékét, eredménytelenül. A napot BlackmMmDog húzta be, (3 ponttyal?) , szgzuri-nak volt egy fél kárásza (szákolás előtt lépett meg), többieknek csak beleúszás volt. A nap végén volt 2 kapásom, ebből az egyik egy 2es forma, a másik egy szűk 5ös forma ponty lett(3 perces fárasztás után). Szétfújt a szél bennünket, láttunk Móunika showt (részeg cigánycsalád verekedett össze), de összességében jót pecáztunk, bár örültem volna, ha mindenkinek lett volna hala. Pálinkák jók voltak :)
    Köszi még egyszer mindekinek, összességében jó nap volt, örülök, hogy megismerhettelek Benneteket.

Új hozzászólás Aktív témák