Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz Wesder #7 üzenetére

    Na ja. Most járt le teljesen a 2év az Lg L7II-re amit akkoriban 5.000.-ért elhozhattam, ez egy nagyon jó ajánlat volt. Most meg sok tekintetben szarabb telefonnal próbálkoznak ugyanazért a pénzért...

    (#11) janeszgol azért akik megbízható hűséges ügyfelek azoknak lehetne kicsit több engedményt adni, mert hosszútávon úgy is kifizeti az ember. Az elégedett ügyfél meg tovább marad ügyfél. Van 2 mobil előfizum, 1 hipernet meg egy Tablet csomagom évek óta. Semmivel sem kapok több et mint az aki "ismeretlenül" besétál. Anno a UPC-nél lejárt a netre a hűségidőm, újra akartam kötni ugyanazt a csomagot az aktuális kedvezmény árában. Nem engedték, mert az csak új ügyfeleknek jár, de örüljek, hogy fizethetem a drágábban ugyanazt csomagot amit nem növelnek meg a hűség lejártával. Lemondtam és párom nevére kötöttünk olcsóbban kétszer ugyanolyan gyors csomagot náluk csak mert ő az "új" ügyfél a rendszerben...

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák