Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    válasz chey #32 üzenetére

    Nekem egy nem elektromos, agyváltós, Cube Hyde pro biciklim van, amivel ezeket a 25kmh-ra lekorlátozott elektromos rollereket nevetve otthagyom, mégis mindenhol azt látom, hogy az emberek a rolleresbe kötnek bele. Egy karbonvázas országúti kerékpárral még gyorsabb lennék. A biciklis úton több helyet foglalok mint a rolleres, viszont ugyan akkora balesetet tudok okozni magamnak és másnak is. Akkor valaki mesélje már el nekem mi a baj rollerrel?

    Itt Milton Keynes-ben most teszteli a Lime ezt a Roller sharing-et. Elektromos bicikli megosztás már régebb óta működik. Mint a roller mint a bicikli le van korlátozva 25kmh-ra, ehhez képest a rollerre be kell scannelned a minimum ideiglenes jogsidat. :F

    [ Szerkesztve ]

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

  • David75

    őstag

    válasz chey #59 üzenetére

    A kis kerékből adódó veszélyekre nem tudok reagálni mivel ehhez nem értek. Viszont az hogy a rolleren ne lenne lámpa azt nem tudom honnan veszed, a legtöbbnél beépített. Nekem m365 volt amin ugyancsak volt lámpa, csak nekem a biciklihez képest lassú és unalmas.

    Nekem az volt a tapasztalatom amúgy, hogy ha berogyasztod a lábad, tehát lejjebb viszed a súlypontod akkor könnyebb kanyarodni, egyébként meg rollernél elég könnyű leugrani is.

    A balesetveszélyhez még annyit, szinte nap mint nap találkozok olyan gyalogossal aki még úgy se vesz észre, hogy szembe jövök vele és nyomom a csengőt, vagy útközepén megy telefont nyomkodva, hogy se balról se jobbról ne tudjam kikerülni. Sok biciklis pedig nullakezezve megy úgy hogy közben a telefonját nyomkodja, mindezt láttam már amúgy forgalomban is, szóval szerintem az hogy mi mennyire veszélyes az sokszor sokkal jobban függ a közlekedési kultúrától mint az eszköztől.

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák