Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz FID #14 üzenetére

    Egy Kugoo S1, amin richtig megsütöttem a vezérlőt, amikor a gyári 11A helyett
    28A-re felhúzva nyektettem (melóba menet) 1 db újratekercselt motorral, amivel
    amúgy GPS szerint is megvolt az 50 km/h (lejtőn). Síkon inkább csak 36 km/h!

    Ehhez képest felüdülés, hogy a 2 db gyári tekercselésű motorral mennyire nem
    melegszik még a tuningolt vezérlő sem (mivel csak kisebb tempónál pakol oda).

    Igaz, sajnos az 50 km/h+-is csoportba nem fér be, de a hatótáv egész baráti.:D
    Tekeregtem ma kint vagy másfél órát... Brutál emelkedőn felszaladást beiktatva
    meg ilyenek. Egyszerűen nem tudtam lemeríteni: még 32.5 km után is félig van
    a hátsó kereket hajtó pakk.:B Arra mondjuk kíváncsi leszek, ha az első kereket
    hajtó lemerül (az jóval kisebb!), mit fog csinálni, mert az a master, de szerintem
    a lesz, hogy szépen átmegy csak hátsó kerék hajtásúvá, és kész. Azért viszek
    csavarhúzót, ha úgy adódna, hogy teljesen lehal, felcseréljem a master/slave-et.

    Meglátjuk... Vezérlőket kétféleképpen is sütöttem, és javítottam: jó játék...:R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák