Keresés

Hirdetés

  • Elden Ring - Shadow of the Erdtree teszt

    gp Több, mint két évet kellett várni az Elden Ring első, és valószínűleg egyetlen kiegészítőjére. Megérte vajon a várakozást?

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lambach

    tag

    válasz Fritz Teufel #33 üzenetére

    Ergo nem kell az embereknek a nagyobb. Akkor annyira mégsem érzem én a dolgokat rosszul.
    Nekem kajakra volt egy meggyőződésem, hogy na, ha nem lesz annyira ökör ára (how could i be so naive) egy Plus lesz az új telóm. Bendgate után inkább meggondoltam magam, és szerintem nem vagyok egyedül.
    A kicsi meg nem kell, sorry.

    Oliverda
    Nem vagyok piackutató, én csak a saját és a környezetemben lévő emberek véleményéből indultam ki, de mi mind gondolom annyira elvontak vagyunk, hogy totál másképp gondolkodunk mint az átlagember.
    A Bendgate nem jó reklám, és ha szándékos volt (igen kétlem), akkor elérte sokaknál a célját.

    [ Szerkesztve ]

    Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

Új hozzászólás Aktív témák