Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Emeran

    újonc

    Sziasztok!
    Saját Rejoy tapasztalatom következik.
    Az oldalukon elfogadtam az ajánlatot egy iPhone 11 ProMax 256GB-re, 234 000 forintért cserébe, normál eladási idővel, nem az azonnalival. Ez egy pénteki napon történt. Hétfőn reggel kaptam az üzenetet, hogy a mai napon érkezik a futár. Természetesen nem jött a futár, nem is értesítettek semmiről. Felvettem velük a kapcsolatot telefonon, ahol kicsit flegmán de tájékoztattak, hogy valójában a GLS fog érkezni a telefonért.
    Kedden este meg is érkezett a helyi GLS-es srác. A weboldalon leírtakkal ellentétben nem kell megnézze a telefont, szóval be szabad csomagolni előre.
    Most csütörtökön kaptam az üzenetet, hogy "Szakértőnk befejezte telefonod bevizsgálását és az általad adott eredeti becsléshez képest talált néhány eltérést. Ezek az eltérések meghatározzák azt az árat, amelyet a telefonod eladásáért kínálhatunk.".
    Egy makulátlan telefonról beszélünk, 85% feletti akksival, amit direkt erre a célra szereztem be. Mármint, hogy nekik eladjam. A telefon állapota olyan volt, amilyet még több éves telefonnál sosem láttam.
    Lealkudtak 8000 forintot, mert szerintük 1 darab szemmel alig látható hajszálkarc található rajta. Nem kértem vissza a telefont, mert így is megvan rajta az 50 eurós profit, de egyébként ezt a húzást nem szeretem, mert az ajánlattétel kitöltése közben leírt útmutató szerint belefértem az újszerű kategóriába.

    Ami viszont rettenetesen fel tudta az agyam pumpálni és amitől ezen szöveg gépelése közben is tettlegességig bírnék fajulni, az nem más mint, hogy a weboldalukon nincs lehetőség az elfelejtett jelszó visszaállítására, illetve a GYIK-ben sincs semmilyen a jelszóval kapcsolatos kérdés, válasz, információ.
    Ha az értékelésüket és a részletes magyarázatukat szeretnéd megtekinteni ahhoz be kell jelentkezned. Ha el akarod fogadni az újabb ajánlatukat, ahhoz is. Ha vissza szeretnéd utasítani, ahhoz is.
    Nekem az volt a szerencsém, hogy egy 4. böngészőben bejelentkezve maradt a session és így hozzáfértem a fiókomhoz.
    Állítólag van online chatfelületük is. Én még nem találtam meg.

    Ha megérkezik a pénz a számlámra, írok egy updatet az eltelt napok számával.
    Addig is a legjobbakat!

  • Emeran

    újonc

    válasz janeszgol #106 üzenetére

    Napi 2-10 telefont adok és veszek. Lehet nem hangzik soknak a 12% körüli adózatlan profit, pláne a befektetett tőke ismeretében, de egyébként havi szinten nem olyan rossz ám a 12%... :DD

Új hozzászólás Aktív témák