Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Essentials #14 üzenetére

    +1 Akármennyire is nem szeretem az Applet az üzletpolitikája miatt, ezzel egyet kell hogy értsek! :K

    Ráadásul az sem segíti a helyzetet, hogy a Google éppen hagyja el az Android hajóját a tablet piacon.

    Azért azt el kell ismerni, hogy ez a lapka igencsak erős lett! Tudtam hogy lépéselőnyben van az Apple mindenkivel szemben, de hogy ennyire, arra azért nem számítottam. Ezt a lapot tulajdonképp komplett belerakhatják a Macbookba, aztán már csak szoftveresen kell asztali nézetet, stb. elkészíteniük.

    Amúgy most olvastam, hogy az állítólag olyan erős a grafikus egysége, mint az Xbox One S-nek. :Y Most pusztán elméletben ha belegondolok, ez azt jelenti, hogy gyakorlatilag ugyanazok a játékok futtathatóak lennének rajta hasonló teljesítménnyel.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Essentials #14 üzenetére

    Ezzel semmi probléma nincs, kivéve talán annyit, hogy amint többen megjegyezték, kicsit necces olyan benchmarkokkal huszárkodni, amelyek közismerten az Applenek kedveznek.

    Videós, fotós, grafikus munkában mindig és élen járt és fog is az Apple mivel a software-ek messze jobban optimalizáltak.

    Ha az én munkámat vennénk alapul (ugye most munkaeszközről beszélünk), akkor nem is kellene elővennem a Surface bookot, hogy feltörölje padlót az új iPad próval, elég lenne visszakérnem a keresztfiamtól a régi Surface RT-met is simán.

    Szóval úgy illene ezt kezelni, hogy "speciális -esetekben akár fel is törli a padlót."

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák