Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz arty #107 üzenetére

    Nem mondtam, hogy tuti, de jelenleg az RX6600 és az RX6600XT ár/teljesítmény aránya a legjobb a termékvonalból, több teszter szerint is(nyilván ezek különböző országokat néztek, szóval elszállni azért nem kell tőle, meg hát heti szinten változik).

    "nagyon más érzés sok pénzt fizetni a csúcs környéki teljesítményért és megint más ilyen "piti" teljesítményért"
    Akkor az ki is derült, hogy téged nem a teljesítmény érdekel, hanem a presztizs, hogy hova van sorolva a termék a kínálaton belül. Ha te az érzést akarod venni, vedd azt. Azért másoknak szabadjon a teljesítmény-szükségletük alapján hardvert venni, leszólás nélkül, ha kérhetem.
    És most ott tartunk, hogy FHD-ra az RX6600 több, mint elég(ilyetén módon igenis megéri az árát, különösem mert a hasonló képességű 3050/3060 sem olcsóbb teljesítmény függvényében)...
    Én a 6700XT-mmel konstans 4K-ban játszok, és nem érzem, hogy szükségem lenne ennél erősebb kártyára(pedig nyilvánvalóan VGA-limiten tolom), részben azért, mert az általam a PC-s játékidőm 99%-ában játszott játékok egyike sem tud RT-t(vagy DXR-t, tetszés szerint), a PS5-ös játékokat nyilván nem számolom, de ott megvan hozzá a vas is. Másrészt meg azért, mert nem hajszolom az fps-t, nekem elég az 50-60fps közti framerate(nem játszok pörgős shooterekkel, köszi, nem az én műfajom), a játék símaságát meg intézi a FreeSync.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • arabus

    addikt

    válasz arty #107 üzenetére

    Nincs itt semmi dráma már csak a fejedben.
    980Ti-t meg most hoz egy 6500XT.
    Ha pedig beirod a keresőbe a 6600-at 145-ért adják annyi van hogy sose fogy el.
    Pár éve a láz és a kór előtt ennyiért lehetett venni az 5700XT-ket.
    Ha ehhez az inflációt is hozzáteszed akkor azt hiszem hogy már ott is vagyunk hogy még olcsó is.

    Xeon Platinum 8468,Ryzen 7500F,Gigabyte B650M K,Xeon Phi,i9 7960X,i9 7920X,Xeon w2135,Gskill royal 4400,Gskill Trident Z,Pico 4,Red Devil 7900XTX,Asrock W790 WS,Fury Pro RDIMM 6000,Z590,Intel Cryo,Intel 11900F,Ryzen 5600,Radeon 7600,Radeon 6800...

Új hozzászólás Aktív témák