Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grath

    HÁZIGAZDA

    válasz doooo #61 üzenetére

    Nézd, én azt a verziót tesztelem, ami most elérhető - miért ne lenne logikus azt osztályozni, amilyen most a játék? Ki garantálja, hogy ezek 4 évnyi fejlesztés után csak átmeneti gondok? A Cyberpunkot sem tudták megreformálni, az Anthem sem lett megjavítva, az Avengers sem kapta meg az elvárható törődést. Nyilván a Ubisoft a legtöbb játékával hosszú időre tervez, de például a Breakpointot vagy a Division 2-t nem tudták kivakarni úgy, ahogy valószínűleg tervezték.

    És miért ne lenne általános jelenség, amit leírtam? Két ismerősömnél is pontosan ilyen volt a játék. Az, hogy csomó embert nem zavarják ezek a gondok, az nem jelenti azt, hogy nem ilyen. Ráadásul a bugok csak egy részét képezik a cikknek, temérdek más panaszom is volt.

    És amúgy miért ne lehetne elvárni egy 20-25 ezer forintos játéktól, hogy legalább a minimumot megüsse mondjuk AI terén? Vagy, hogy újítson valamit?

    Ami a szinkront illeti, igen, szubjektív a panaszom. Erre utalt a szövegben elrejtett "általam utált" szóösszetétel is. De ha már itt vagyunk, én fenntartom, hogy SZERINTEM ez filmben, sorozatban és játékban is igénytelen megoldás. De aki szereti, hallgassa így - csak legyen egy opció a karibi spanyol szinkronra. De nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák