Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz xhege #331 üzenetére

    Nincs kedvem már finomabban fogalmazni. Évek óta bele kehet futni egy-két elégedetlen userbe OOS fronton is, nyilván semmi sem tökéletes, ez sem az. De azt állítani, hogy az OOS nem stabilabb, mint a MIUI, az hatalmas öngól, vagy tájékozatlanság. A különbség a két rendszer között "mindössze" annyi, hogy OOS-nél szinte mindig a Google szolgáltatásokon hasal el valami, mint például a másik kolléga által a 7 Pro topikból kiragadott eset a random merülésről. Nyilván, korrekt módon, a kontextusából kiemelve ez a komment is annyit bizonyít, hogy az OOS egy túlárazott sz@r. Aztán ha megnézzük a teljes threadet, látható, hogy hirtelen sokunknak lett ezzel problémája a napokban, többek között nekem is, de hogy-hogy nem, néhány nap múlva jön majd valami frissítés google részről, és eltűnik a jelenség. Volt már ilyen párszor, más gyártók készülékei is szenvednek a google services ámokfutásaitól. A MIUI pedig ezzel az égbekiáltóan rossz energia menedzsmenttel viszont már évek óta küzd, mégpedig konstans módon. A XIAOMI Android One készülékeivel semmi gondom, van a családban A1 és A2 is, de Mi9 Lite-ból pont nem volt, ezért kénytelen-kelletlen bevállaltam a MIUI-t. Na, szívem szerint küldtem volna vissza a francba, de a Nejemnek megtetszett a készülék már addigra, mire kiderült, hogy ezzel a widget-killer viselkedéssel nincs mit kezdeni, plusz egy ClearPlex is került rá időközben, így marad. Ha az enyém lenne, már nem lenne a házban... :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák