Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyonyoruwok

    tag

    válasz xhege #326 üzenetére

    most ez a környezetbarát dolog olyan.... ne áltassuk magunkat. maradjunk annyiban, hogy senki ne szemeteljen, ez kis átlagemberi szinten csodálatos lenne, ha megvalósulna. a környezetnek az lenne a legjobb, ha az illetékes világszervezetek rákoppintanának a nagyvállalatok orrára, hogy ugyan, ne az óceánba hordják már a szemetüket, és ugyan, ne úszó olajöntözőkkel dúsítsák a tengereink vizét, és ne gyalulják már le fél borneót, hogy legyen elég pálmaolaj a nutellába, lécci. de ők ahelyett szegény kisemberre kennék a felelősséget, érezze magát ő rosszul.
    amúgy tekints rá úgy, hogy valaki más vehetett volna egy új telefont. de nem tette, vett inkább használtat. tőled :R

    Sony A6000 | iPhone 12

  • BiP

    nagyúr

    válasz xhege #326 üzenetére

    xhege + kchris78: Én is kb. ezt az elvet követem. Telónál is, számítógépnél is. Sosem voltam a "költsünk jó sokat, aztán 4-5 évig semmi". Inkább a kis lépésekben frissen tartani dolgot tartom jobbnak. Ugyanabból a pénzből jobb megoldás kihozható. (pl. folyamatosan erősebb vas, stb)
    Csak ugye arról volt szó, hogy csúcstelefon, aztán azt 5évig, és milyen jó, mert a végén még el is adható. Csak ugye hiába volt egykor csúcsteló, 5évesen az se sokat fog érni.
    És persze mindig az aktuális csúcs veszít az értékéből a legtöbbet.
    Környezetbarát téma: Ha bármit használtan veszek (akár 1-2 éves csúcshardvert), az szerintem elég környezetbarát.

Új hozzászólás Aktív témák