Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchris78

    veterán

    NEM tudom sima telefont milyen árszinten lehet venni.. vagyis gondolom van bármilyen árszinten de hogy az hogy változott mostanság.. De a felső(bb) kategória drágulását elnézve nekem egy dolog jut eszembe: 2006 körül vettem egy HTC Universalt valami 170-ezer forintért.. NA AZ drága volt :D. Meg azok a telefon árak amik a 90-es években voltak pl Nokia 2110 és társai.. Hát, visszaérkeztünk arra a szintre :) ... Amúgy nem gondolom hogy az lenne a normális hogy ilyen mobiltelefonokat amik tele vannak nem újra felhasznosítható anyagokkal annyiért kell adni hogy évente soktíz millió DB-ot cseréljenek CSAK azért mert a következő évben ott az új széria igazából jelentős fejlődés NÉLKÜL (mostmár), és szárazabb biztonságosabb érzés ha az ember zsebében a legújabb csücsül.. Sok ember környezettudatos de nem elég.. Hát most ez lesz.. Persze engem is zavar mert nekem is pénzbe kerül a móka.. Hardver kibír éveket, legtöbben cserélhető az aksi nagy macera nélkül. Olyat kell választani amin az oprendszer is megfelelő ideig támogatva van.
    Régen minden háztartási / szórakoztató elektronikai cucc elég drága volt - jobban meg is becsülték az emberek őket (persze tartósabbak is voltak). Persze ott volt az érem másik oldala hogy a kaja akkor olcsó volt, mostmár az is drága főleg ha nem műanyagot akar enni az ember. Úgyhogy hiába tekintem magam early adopternek én sem vagyok hülye nem fogok százezreket költeni - főleg úgy hogy NINCS mit early adoptálni mert évről évre csak csöpögtetik az újdonságokat mert ennyit halad a technológia, ez van.

Új hozzászólás Aktív témák