Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PrometheusX

    aktív tag

    válasz BonFire #3 üzenetére

    Én sokáig próbáltam használni az Edge-et vállalati környezetben, nem sok sikerrel. Sajnos nem tudtam megszokni azt, hogy például a könyvjelezők kezelése nem felhasználóbarát (nincs hatékony mód arra, hogy áttekintsd és menedzseld őket mint például Firefox-ban vagy Chrome-ban). Vagy az hogy annak idején nem tudott például importálni Chrome-ból / Chromium-ból könyvjelzőket (most látom hogy van ilyen opció, régebben nem volt ilyen) - még html fájlból sem. Vagy hogy nem tudom exportálni a könyvjelzőimet Edge-ből, csak nagyon körülményesen. Valószínűleg velem van a gond, de ezerszer könnyebb volt menedzselni a könyvjelzőimet Chrome-ban vagy Firefox-ban.
    A másik problémás dolog az pedig a kereső sáv volt, hogy új lapok esetén beugrott középre ahelyett, hogy felül maradt volna, és középen lehetséges linkeket jelenített volna meg.
    Szóval nekem nem jött be annyira az Edge, kár hogy nem lehet kiirtani a Win10-ből teljesen az alkalmazást. :(

    Amúgy visszatérve az eredeti témára: szerintem sem fogja az EU tolerálni hogy csakis az Edge a beépített böngésző; szerintem egy pár év múlva kezdenek el majd problémázni a dolgon (mint ahogy az adatvédelmi beállításokkal is tették).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák