Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fRooStzzZ

    senior tag

    Egyik ismerősöm hívták múlthéten valami +333xx számról. De nem vette fel..
    Nekem van rokonom németeknél, amerikában kanadában de mivel ritkán beszélünk és tudom az országkódokat meg miről hívnak, el vannak mentve azok a számok. Azokat természetesen az ember felveszi.
    Az ismeretlen szám nálam ki sem cseng, ha valaki akar valamit írassa ki a számot vagy küldjön üzenetet, te barom ez én vagyok.
    De ha nagyon egyformák a számok akkor ráguglizok, hátha feldob valamit, vagy alapból kiírja hogy spam..
    Ha nem ismerős vagy olyan akkor megy a tiltólistára, ha később próbálkoznak hasonló számmal akkor xxxxxxx*** tartományt blokkolom is.. Nem is igen futok bele olyan számba akit nem akarok felvenni. :)
    Egyik céget már meg is fenyegettem, még egyszer ha hívnak fel is jelentem őket.. Ugye ők is rögzítik a beszélgetést, én is.. Kb 10x elmondtam nekik, többet ne hívjanak, azt a 3. után mondtam hogy ez volt az utolsó, hallgassák vissza a beszélgetést ha már úgy is rögzítik, és gondolkozzanak el azon amit akkor beszélgettünk.. Azóta nem is hívtak. :) ennek kb 2 éve.. Pedig lenne miért :D :U :U

Új hozzászólás Aktív témák