Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • v1rus

    tag

    válasz prolad #14 üzenetére

    Koszi a valaszt. A memoriakezeles az tenyleg botranyos tud lenni MIUI alatt, ez igaz, en sokaig nem figyeltem fel erre, nem volt gond belole, de mikor elkezdtem Wazezni, akkor egy ido utan kilotte szo nelkul, maskor meg a Spotifyt szokta, mindkettot lezart kepernyonel. Es a slussz poen tenyleg az, hogy rateszem a lakatot, hogy ne zarja be, es megis... na ettol azert bennem is felment a pumpa.
    A frissitesek akkor annyibol jobbak, hogy gyorsabban jonnek az uj verziok. De azt azert lassuk be hogy OP telefon van 6 db kb, amire frissiteni kell, Xiaomi meg csillio (ami alapvetoen szerintem inkabb hatrany mint elony, de jelen esetben ugye ez a kerdes szempontjabol enyhito korulmeny). Ellenben a csucstelokra Xiaomi is nagyon hamar adja az uj android verziokat, de napokban szamolva lehet gyorsabb az OP, nem vitatom.
    A MIUI10 szerintem a 7-es ota a legjobb es legszebb, nalam gyorsabb is erzesre, mint eddig barmelyik volt (pedig csak egy Redmi 4 Prime van a kezeim kozt). Volt persze a Xiaomi elott sok masik telom nekem is, Xperia, Motorola, Nexus, stb. Szoval ismerem a stock, es a bloatwarrel telepakolt androidokat is. Amig nem volt MIUIhoz szokva a szemem, nem fajt a stock android puritan kinezete, de azota nagyon banto. Viszont azert is kerdeztem ezeket, mert gondolkodom kovi telokent egy OP-n, es te is csak megerositettel tobb dologban, hogy jo az. Viszont a stock android kozeli kinezet visszatart, pedig a funkcionalitas joval tobb, mint a stock, ezt tudom. Meg1x koszi az infokat.

Új hozzászólás Aktív témák