Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarknessHope

    senior tag

    válasz helixP #92 üzenetére

    ezen én is gondolkodtam de mindig is felmerült bennem hogy a windows miért is úgy csinálja ahogy miért ne lehetne hogy nincs benne semmi driver... ha ráteszek valamit akkor csak azt a drivert leszedem és pont. és ez akár telefonon. vagy pl amúgy is nethez csatlakozva telepítünk lehetene ez alapfeltétel egyból szedné hozzá frissítéseket érzékelné mi van benne és csak azt szedi le ami kell...a koszolódás része viszont jogos. meg amúgy nem is néz ki olyan jól. asszem inkább olyan irányba kéne elmenni hogy felmegyek az X phone oldalára és elkezdem magam összerakni a telefonom néhány sablon alapján... és természetesen a rendszer nem engedne idióta kombinációkat tehát ha az 5" os FHD kijelzőt kiválasztottam, akkor nem választhatok hozzá adreno 200plusz 1 magos mtk-t. stb értelem szerűen. és több féle ház egyedi festés stb. ebben már lehetne fantázia. persze itt is kérdéses az ár.. hiszen egyedi összerakást vajon meg lehet e úgy oldani hogy valamilyen sorozatgyártás is legyen tehát összevárni a rendeléseket. tulajdonképpen túl sok igényelhető kombináció amúgy se lenne egy samsungnak lehet termelés visszafogás lenne ilyen kevés modellt gyártani :D

    na és pl az már nem olyan nagy dolog hogy egy galaxy s3-al mindenben megegyező modell más házban.. akár kocka formában aki sony stílust szereti akár IP68-as strapa házban stb

    [ Szerkesztve ]

    Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

Új hozzászólás Aktív témák