Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B.B.B.B

    csendes tag

    válasz CsokisMorisz #161 üzenetére

    Sajnos ez van... szívesen látnék egyszer egy " Rendeltesszerű Használat " című felsorolást hagyományos vagy akár "strapa" készülék esetén... a SONIM -nál az RPS (Rugged Performance Standards) valami ilyesmi volt... de az én XP1300 -asomról kétszer is levált a ráragasztott gumivédelem... innentől nekem lehet bármilyen MIL(itary) szabványnak megfelelő a teló.
    Használok egy OLYMPUS Tough TG-1 fényképezőgépet... ezt viszont Mindenkinek ajánlom, aki nem akar vigyázni a fotómasinájára. Ezt már hagytam el kb. 2,5 m-es tengervízben... majd 3 órás kitartó keresés (alámerűlés) után megtaláltuk... és azóta is műxik. No, ez a készülék vízálló... nem az amit 3 percre beletesznek egy pohár vízbe...

    Tied minden tiszteletem :R , hogy Te sem hagyod magad.... csak az elvek miatt...

    It's only Rock 'n Roll...but I like it!

  • alansmithee

    tag

    válasz CsokisMorisz #161 üzenetére

    mi most abban bízunk hogy mivel eredetileg ütésállóként volt feltüntetve a telefon ( képpel, oldal tárolt változatával tudjuk ezt bizonyítani ) aztán mivel kirobbantottuk a balhét pár órán belül eltűnt a honlapról az hogy a telefon ütésálló lenne úgy fest ezzel meg lehet őket szivatni mert félre vagyunk tájékoztatva akkor is ha ütésálló meg akkor is ha nem legalábbis ezt mondták nekünk kedden a fogyasztóvédelemnél.. csak majd abban a megyében kell panaszt tenni ellenük ahova a cég be van jegyezve.. remélem szívni fognak mint a torkos borz... gusztustalan hogy a geomobil áll az egész ügyhöz...
    a készülék cseréje ügyében meg tovább lettünk küldve a békéltető testülethez stb... lesz még vele szívás :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák