Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Én 16 éve vagyok Vodás, jó azt hozzátenném, hogy ebből kb. 14 évig nem sok hasznot hoztam a konyhájukra az édesapám nevén lévő alap, flottás előfizummal, de 2 éve már RED-es vagyok, plusz az édesanyám számláját is a nevemre vettem (megfordítva a trendet).
    Engem is az akaszt ki, hogy iszonyat drágák náluk a készülékek, sokszor még a független árnál is drágábban adnak bizonyos modelleket, és alapból semmilyen készülékkedvezményt nem kínálnak, cask részletfizetést, az viszont cask kedvezmény illúzió...
    Cserébe viszont folyton baszogatnak, hogy újítgassam a hűségemet a nevemen lévő csomagokra, mert ha készüléknélkül veszek akkor mindig cask 1 éves szerződést kapok, és azt is ugye csak tarifaváltásnál...tavaly már konkrétan megmondtam az üzeltben az eladó csajnak, hogy miért? mégis mi hasznom lenne nekem abból hogy aláírok egy hűségszerződést, ha se a tarifám nem less alacsonyabb tőle, se készülékkedvezményt nem kapok. Akkor ajánlott fel ilyen "asztalalatti" készülékkedvezmények 60.000 Ft-ot, amit el is fogadtam, akkor jó deal-nek tűnt.
    De most csekkoltam a Telenor kínálatot és ott pl. bődületes készülékkedvezmények vannak. Legnagyobb csomagnál, ami 19.000 Ft / hó már 130.000 Ft, ami nem rossz. Vodanal 15.000 Ft lenne ugyanaz a csomag, de ha még megint kapnék tőlük 60.000 Ft kedvezményt, akkor is a 2 év alatt 72.000 Ft-tal lenne több a tarifa, tehát összesen 2000 Ft-tal járnék rosszabbul a telenornál, de ott az a kedvezmény garantált, Vodánál meg vagy megkapom vagy nem, anélkül konkrétan 58.000 Ft-ot spórolnék a készüléken ha átmennék a Telenorhoz. Ha egyszerre viszem át mindkét szerződésem és édesanyámnak cask egy középkategóriás telót hozok ki is kapok simán 180.000-200.000 Ft kadvezményt. Ezt néztem, hogy iPhone 11 2 év teljes körű garanciával 140.000 Ft-ért vagy Samsung Note 10+ 5G 200.000 Ft-ért iszonyat jó vétel.
    Ezzel összesen annyit akartam írni, hogy a Vodafone kedvezmények terén nagyon hátul kullog, ebből a szempotból a Telekom jobb, a Telenor pedig a legjobb. Lehet hogy jövőre tényleg véget vetek a Vodával való "kapcsolatomnak", mielőtt betöltené a 18-at :D

Új hozzászólás Aktív témák