Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m3ss

    veterán

    szorakoztato dolog ez a fotozas...biztos vannak jo torteneteitek...nekem csak az van. majd irok vmi konyvet, FREElancephotography cimmel :DDD van rengeteg fele story, free kutya, macska, auto, motor, rendezveny, gyerek amit akartok...

    minap egy ismerosom mondja hogy csinalhatnek az imprezajarol kepeket...mondom ok, az engem is erdekelne. aztan elkezdunk beszelgetni, o autofenyezo, megemlitettem neki hogy egy polirozasert cserebe (20-25k?) valahogy megoldhatnank egy sorozatot, o meg nez ram furan...mint aki nem erti hogy en miert nem ingyen csinalom ezt?

    bejelentkeztek par het utan az eskuvos ismerosok is, nem eleg a 150 atadott kep a beigert legalabb 50 helyett, kellene meg nekik. es par kep ami ff, az kell nekik szinesben...tobbek kozott ez is. igaz hogy itt pont nem volt ideje tolteni a vakunak, ezert vagy 2fe plusz van a kepen, nem szinzajos...de en kiexportalom crop/utomunka/minden nelkul szinesben, miert is ne.
    ha minden jol megy es kapok vmit a fotozasert vmikor...akkor azert a benzinpenzem meg az osszetort vakum legalabb kijon majd belole. talan.

    rokonok ugye elhivnak mindenhova freefotozni, ballagas, csaladi osszeroffenesek stb stb..most epp itt voltak nalam, mutatok par regi kepet...mondjak hogy hat ez a kep nagyon kellene nekik. igaz mar lemezen odaadtam parszor, csak epp meg 1 db kepet sem neztek meg azok kozul amit odaadtam :DDD be se raktak. pedig azert nem mind olyan rossz mint ez a csonkitott :P
    csaladi tortenet van meg mondjuk vegtelen...bar igyekszem tobbet nem generalni, tobbe nem viszek fotogepet sehova, csak a mezore ;)

    az is szokott szorakoztatni, hogy mar nem tudom hany ember betalalt itt priviben, hogy van vmi targyfotos munkaja, es mondjam el hogy kell bevilagitani mert meg eleteben nem csinalt ilyesmit. ofkoz.

    https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Új hozzászólás Aktív témák