• somark és gilanyiadam értékelése egymásról

    Hirdetés: Törölt hirdetés

    somark negatív értékelést adott gilanyiadam számára:

    A partner rendelt tőlem egy videokártyát.
    Az Ő kérésére postán elküldtem Neki postán maradóra.
    4.700 Ft volt a posta ára, amit Ő jóváhagyott. Hétfőn nem tudtam feladni a csomagot mert nem kaptam időben választ Tőle a csomagküldés díjával kapcsolatban, így Kedden adtam fel a pakkot.
    Miután megkapta, reklamált, hogy túl hangos és hogy nagyon melegszik. Ok mondom akkor vissza tudod küldeni, de csak akkor tudom visszautalni a pénzed, ha teszteltem és azt kaptam vissza, amit elküldtem.
    Ez nem tetszett neki és azonnal fel akart jelenteni a rendőrségen...
    Majd végül megállapodtunk, hogy mégis marad a kártya és pozitív értékelést kapok tőle.
    Erre kapok egy fikázó negatív értékelést...

    A kedves Partnert nem ajánlom senkinek.
    Abszolút nem korrekt és ha bármilyen gond van, azonnal fel akar jelenteni mindenkit... Más felajánlott megoldás nem lehetséges...

    gilanyiadam negatív értékelést adott somark számára:

    Az eladó azt írta tökéletesen működik hibáról nem tud ! A videokártya olyan hangos akár egy vadászgépnek a hajtómű !!!94 fokot viszi állítólag újra pasztazva adta el hát nem így történt ! Újra pasztaztam most 83-85 fokos viszont iszonyatosan hangos még most is hiába jeleztem keressünk megoldás csak a kifogás ment !! Persze ezekről el felejtett szólni az eladó !!! Hétfőn adta fel a csomagot azt mondta ahhoz képest kedden sikerült neki és szerdán kaptam meg! Postaköltség teljesen másképp csinálta nem a megbeszéltek alapján így 4700 Ft fizettem egy sima postán maradó csomagra !!!

    Összegezve nagyon nagy csalódás volt ez a videokártya vásárlás mert nem a valósnak felelt meg amit le írt !!! Így, hatalmas nagy negatív sajnos :( legközelebb remélem korrektebb lesz mással !! Ajánlani tudom de inkább csak személyes vásárlás esetén !!!

Hirdetés

Aktív témák

Aktív témák