Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzcs

    tag

    De most komolyan, ez az innováció az elmúlt években, hogy 3-4-5-7 kamera?
    Akkor már inkább min 9 legyen és ugorjunk 5 évet előre hátha izgalmasabb lesz a mobil piac...Nagyon elfogyott a kreativitás. Csak azért hozzanak ki egy új modellt mert +1 vagy +2 kamera van rajta abban semmi új nincs.

  • kzcs

    tag

    válasz #24536576 #7 üzenetére

    Minek az értelmét? Emlékeim szerint 2013-ban jelent meg a Samsung S4-el az első 13 MP-s kamera, és eltelt 7 év. Most az a nagy szám, hogy 108 MP is elérhető valamikor idén. Kérdem én ebben az irányban érdemes folytatni? Míg az átlag telefonnal nyomsz egy képet és 1,5 megás kép helyet most kapsz egy közel 10-12 megás képet a telefonra. Vagy akkor szoftveresen lebutítjuk a 108 MP-t hogy 1080p vagy max uhd-ben csináljon képet mert korlátozott az adattár? Véleményem szerint ez nem innováció. Olyan szenvedésnek tűnik az egész a gyártók részéről.
    Hol vannak azok a hasonló nagy bejelentések mint pld a Nokia 1998-ban, hogy nincs külső antennája mobilnak, a 2007 Iphone bejelentése, vagy LG 2013-ben bejelentette az első kétmagos processzort. Mi történt azóta lényegében? Eljutottunk 8 mag (4x4) és 108+5+2 kombóig stb. Hajlítjuk egy olyan kezdetleges technológiával a telefont hogy aztán szégyenszemre és drágán visszahívjuk és újratervezzük az egészet, aztán ismét eladjuk rohadt drágán azt amit majd megint visszahívnak hamarosan. De ez csak az én véleményem, sorry senkit nem akartam megbántani de nekem csalódás az elmúlt 4-5 év fejlesztései.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák