Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feliks

    senior tag

    válasz SSwift2 #5 üzenetére

    Volt valaha Optimus 2x-ed? Nekem igen, úgyhogy szerintem nem kéne leszólnod másokat ilyen formában.
    Lehet hogy a Samsung sem fair az ICS-el kapcsolatban, de súgok neked egy titkot. Ők nem adtak ki egy 100+ ezer forintba kerülő telefont régi rendszerrel. Pláne nem úgy, hogy az a rendszer nem csöng ki az esetek jelentős hányadában, páróránként újraindul és lemerül fél nap alatt, mert a rendszer pörgeti a procit.(Cyanogenmodnál Alphának hívják az ilyen romokat) Depláne nem tették meg azt a Samsungnál, hogy a panaszlevelekre, amik tömegesen mentek hozzájuk, még válaszolni sem válaszoltak. Ja, és a 2011 elején megjelent telefonra ha jól rémlik, csak 1-2 hónapja érkezett meg a megjelenéskor 2-3 hónap múlvára ígért Gingerbread. Ami mindjárt kint van SGS2-re..

    Szerintem akkor szólj le valakit egy témában, ha érintett vagy benne. Én sz*ptam 2X-szel, így a megállapításom talán lehet hogy megalapozottabb, mint a reakciód, amiben lehülyeségezed azt.

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz SSwift2 #46 üzenetére

    Köszi, nem kell bemutatni a termékpalettájukat. Egy példát hoztam fel, mert ez tartozott ide. Az O2X-ig többé-kevésbé LG fanatikus voltam, így ha nem vagy beteges mobilcserélgető mint én, akkor valszeg több LG-m is akadt, mint neked. Ez a "talán érintettebb vagyok benne mint te" kicsit viccesen hangzik, tekintve, hogy nem tudod kiféle-miféle vagyok, mivel foglalkozom, és milyen telefonok fordultak meg a kezem között. (O2X, O3D, Opti7, GT540 GD880, Arena, Secret || Ezek közül többel is akardt kezdetben szoftvergondom, független magyar vásárlás volt mind)

    Lehet, hogy az SGS2-re mindjárt kint lesz az ICS és a többi telefonnal mi lesz? Vegyenek csak új készüléket a vásárlók ha ICS-t akarnak. Az LG ha később is, de kiadja rájuk a frissítést (reméljük).
    Ez így viccesen jött ki egymás mellett.

    Nézd, én nem az LG ellen kardoskodom, bár látom, hogy olyan elvakultan akarsz meggyőzni, hogy nehéz lesz megértetnem veled a mondandómat, de a probléma ott van, hogy egy csúcskészülék áráért az ember nem remél, hanem elvárja, hogy megkapja a frissítéseket, méghozzá a lehető leghamarabb, és kiváló minőségben. Ezért teszi le az ember a másfél minimálbérnyi összeget egy ilyen telefonért. Lehet, hogy jobb egy közép-lg frissítési helyzete, mint egy samsungé, nem tagadom. de nem is erről szólt egyik megszólalásom sem.

    Részemről nem győzködlek tovább, látom a reakcióidon, hogy akármit is írok, mindig rám akarsz majd kontrázni..

    [ Szerkesztve ]

    [Be Happy]

  • feliks

    senior tag

    válasz SSwift2 #48 üzenetére

    Csúcskategóriában máshol jobb a helyzet. Minden szempontből. A többi kategóriáról nem formáltam, és nem formálok véleményt, mert ott nem elvárás a "mindenből a legjobbat és azonnal"

    [Be Happy]

Új hozzászólás Aktív témák