Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    Jópár Sony telefonom volt, és a családban is felbukkant 1-2(X10 mini,X10 mini pro,Mini,L,J,Active,Go,Tipo és E; egyik sem felsőkategóriás) Tapasztalataim alapján a GB és az ICS jól ment,JB-n voltak gondok: gyári launcher szaggat, gyári tárcsázó késik, gyári böngésző a legváratlanabb időben bezárja magát...stb. De...!
    Az X10 mini kivételével nem használtam gyári launchert(ott se sokáig...) Nem használtam gyári tárcsázott és böngészőt.Így nem is volt bajom a Sony telefonokkal.Az első Xperia E telit must adtam oda unokatestvéremnek,a Smart II pro launcher az alapértelmezett kezelőfelület, és szinte hasít...Való igaz, hogy ezekben a hibában a Sony a felelős, de nem olyan nagy gond, amin ne lehetne 5-10 perc alatt változtatni.
    Most a fiamnak egy M2-ese van eddig korrektnek tűnik, lehet, hogy a mérnököknek sikerült KK-re is valamit jól megírni.... :)
    Ezektől függetlenül ez így korrekt ajánlatnak tűnik, ennél lejjebb nem szabad az alkategóriában (sem...) vigéckedni...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

  • punky10

    addikt

    válasz maggi1886076 #32 üzenetére

    Az egy hét alatt szétverte az E-t, majd vett egy WP-s Nokiát, és soha többet nem foglalkozott androiddal, mert s.zar,laggol...stb.... :D

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

  • punky10

    addikt

    válasz maggi1886076 #36 üzenetére

    Igazad van, de ez nem csak a Sony-ra jellemző.Sajnos a legtöbb alsós droidot a felhasználónak kellett használhatóvá tenni.Eddig egy kivétellel találkoztam,a nejem LG L3II szinte gyári állapotában melózik több mint egy éve...De találkoztam már Samsunggal, ami megfeküdt a saját galériájától,Quickpick-el viszont jól működött,Prestigioval, amiben SMS-apport kellet cserélni,Huawei-jel,melynél browsert...Itt is, mint mindenhol a pénz az úr.És ez a kategória, ami a legérzékenyebb az árra, nagyon kell spórolni, hogy a konkurenciánál ne legyen kétszer drágább(mert akkor még a fanok sem veszik meg...) De mégis hozza a befektetők által előirányzott hasznot...Ha a kijelzőn, vagy a készülékházon spórolnak, az szembetűnő.Ha a mérnöki munkán, az nem azonnal szúrja az ember szemét, ráadásul rá lehet kenni az operációs rendszerre:ilyen az Android, ezen a vason így fut, ha többet akarsz, vegyél egy-két kategóriával nagyobb(értsd:drágább...) telefont...
    Holott csak annyit kellene csinálniuk, hogy pár binárist átirjanak a rendszerbe, vagy egyszerűen hagyják békén a stock androidot, és probléma megoldva.... ;]

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

  • punky10

    addikt

    válasz maggi1886076 #38 üzenetére

    " Egy lumia 520, 530 jobban teljesít, mint egy alsó kategóriás android, ugyanannyi pénzért."
    Még ezt sem merném így kijelenteni.Gyári állapotban talán.De az előző droidom 2 magos volt,512-ess RAM-mal,és egy kis piszkálás után egész jól ment.Piszkálás nélkül pedig lagolt egy kicsit.De ami a droidok a lag, az a WP-n(pl Nokia 520)a 3-5 mp-s "betöltés"... :D
    Inkább azt mondanám, aki nem szeretné piszkálni a telot, az vegyen WP-t.Aki minimális ismeretessel rendelkezik, és részén pár percet, az vegyen nyugodtan droidot.Pl a cikkben szereplő Xperiát.Ha már elérőket 10 percet, hogy beállítsd a háttérképet,csengödallamokat,ébresztőt,fiókot,akkor már ne csak a Pou -t szedje le az Áruházból,hanem pl egy Quickpicket,ExDialert,egy jó launchert...stb.Nem sok idő, és megéri. :)
    És a droid 1 Gb -RAm-mail már simán használható.Most ez csúszott le az alsóházba.Én örülök...

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák