Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Navaze 2

    tag

    válasz Emericus Max #11 üzenetére

    Túlárazásba más gyártónál is találni fekete foltokat. Boomsound nem nagy cucc. Haverokkal Pubg-ba van előnye, én ugyan is hallásból tudom honnan jönnek köszönhetően a jól beállított stereo hangszoróknak pont nem fontos már. Nem kifejezetten a Htc-re jellemző reklám feature-knek köszönhetően, érzik úgy páran hogy, ezek jó telók, van egy csomó olyan dolog ami a honlapon is csak egy plakett. Kamera felvételek hangjai, 3d hangfelvétel, ha ki dobott Bt-n a hangját egy érzékenyebb autos set-re, ott azért erősen érződik a küllőmbség. Sorolhatnám estig mik azok amik miatt nem biztos hogy rossz vásár. Ezek nem számitanak ma, hiába tudja a telefon. Nem lehet hajlítani nem kerül az u12+ 350-be. Nincs kamera sziget de még csak luk sem. Ettől döglik a nép. Sima mezei mobil, dijnyertes kamerával, kiváló hangal, versenyképes üzem idővel, megbízhatósággal stb.... De nem lesz hajlítható? Hát hogy??? Milyen gyártó ez??? Ja meg 75%-os bevétel csökkenés??? Hát nem is veszek ki veszi ezt? Inkább be vágok a zsebembe egy 45 ropis oneplus-t és lehúzom azokat akik ilyen hülyék hogy Htc vesznek. És ez igy van ma. Ma ez van. Mert csak egy telefon. Telefon formával. Befejeztem. Nagyon fogom sajnálni ha tönkre mennek.

Új hozzászólás Aktív témák