Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz TTommi #64 üzenetére

    "Kerdes: vajon ki gyartja a csamcsungnak az edge szerias telefonjait?" <.-:DDD Made my day. Az ugye világos, hogy trabantot hasonlítasz egy E5-öshöz? Bár nem stimmel, a trabi bírja az esőt, a dzsunkafón nem.

    De tény, tizenéves díszp@csának, aki apuci pénzét szórja, jó. Inkább ezt vágja elmaradt szex után a "barátjához", mint egy értékes telefont.

    #71: én ugyan nem. Tegnap cseréltem az 5éves "csamcsung" s2-t s7-re, mielőtt fansággal vádolna bárki, az s2 elődje HTC volt és mind2 alkalommal néztem szifont is. Ja, egy pillantás erejéig a dzsunkaphone-okat is, de az első 2 alkalommal egyszerűen drágábbak lettek volna a lényegesen sz@rabb kivitelezés mellett az (akkoriban full kihasznált) előfizum mellé kapott kedvezmény miatt. A mostaninál pedig eldöntöttem, hogy kell a civilizált szoftveres support, QHD kijelző és a vízálló kivitel. Ja, meg az se mellékes, ha gariügyben besétálhatok a szomszéd utcában lévő boltba, míg dzsunkagyároséknál ebay-es vétel után a teló árának kb 20%-áért visszaküldöd, szorgalmasan imádkozol, majd ha visszakaptál valamit, a vámon kérdezgetik, mennyibe is vót ez a "szép új teló"?

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Új hozzászólás Aktív témák