Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz bulikavagyok #40 üzenetére

    A vodát sajnos, egyáltalán nem tudom ajánlani.
    Igen jó okom van rá: kb. 10 levelet váltottam velük arról, hogy az általuk eladott S6 Edge+ (plus) telóra ugyan méltóztassanak már február közepén a tavaly szeptemberi Google biztonsági állapotnál újabb frissítést kiadni, mert a függetlenekre már rég kijött a januári biztonsági frissítés , a Voda meg tett rá magasról.

    Végül, abban maradtunk, hogy
    - a Vodafone Magyarország tesz magasról arra, hogy az Ügyfél a legújabb biztonsági szintet használhassa a TŐLÜK vett eszközön;
    - semmiféle megoldásban nem partnerek: infót sem szereznek be arról, hogy mi a több hónapos késés oka, és mikor más megoldást kértem a hibájukból felmerült helyzetre, azt nem akartak adni, mert egyetlen megoldás - az általuk nem frissített FW miatt - a független FW használata lett volna az ő hibájukból, hiszen tettek az egészre magasról, de velem akartak függetlenítési díjat fizetni, ha "a legmagasabb biztonsági szintet szeretném használni." :W

    Hát mehetnek a fenébe! Amikor a készüléket fizettük ki, akkor nem nyafiztak, épp csak elfelejtettek szólni, hogy frissítést nem fognak kiadni rá?! :(((

    Vodától telót soha többet.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák