Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • --HARDCORE--

    senior tag

    válasz #16939776 #12 üzenetére

    Hát ez így van.
    Sajnos nekem is leesett a Meizu M3-asom, de már ezer éve nem gyártják, és nem is lehet kapni használtan sem.. A fura hogy nem is találni hozzá hasonlót, pláne nem ilyen olcsón. Én annó 4ezerért vettem. Mikor az akksija elszállt, azt is megoldottam. BL4-CT-t kapott. :) Ismét megvolt a 10+ óra lejátszás. 2-3 alkalommal elszállt a szoftvere, de saját magát is le tudta formázni, utána már nem volt vele gond. Kivéve hogy a 2GB kb semmire nem elég. Ugyanezt legyártanám 2-3db MicroSD slottal, meg cserélhető akksikkal.
    Ja és a kijelző ment tönkre 2 éve. :/ Eséskor szétpattant. Rohadt melóhelybe sietés. Inkább késtem volna pár percet....
    Azért az androidos telókkal nem ugyanolyan a hangzás. Ezeknél ha ráadod a mélyet és a magast akkor a fő hangerőből is levesz.. ráadásul valamilyen rejtélyből kifolyólag a hangerő eleve korlátozott. Ami szerintem nem mindíg elegendő. Plusz ha valaki ugyanazzal a telójával netezik is meg telefonál is zenehallgatás mellett.. akkor végképp 3db akksival kell elindulnia bárhová.

    Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! "Kedvezményes SMS értesítés KIKAPCS! ___Üdv.: Zsolt___

Új hozzászólás Aktív témák