Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vakegérke

    veterán

    válasz Ygg #50 üzenetére

    Hogy hülyék? Inkább meggondolatlanok. No meg a brahi a lényeg.
    Természetesen a motorosok zöme nem ilyen. De hajlamos az ember az általánosításra.

    Amelyik motoros szépen evickélt előre egy piros lámpánál, arra nem haragudtam. Kigyorsul a zöldnél, nincs gond vele.
    Az agresszív is eltűnt lámpaváltásnál, de valahogy nem tudtam megszeretni anyázós beszólásáért, miszerint nem hagytam országútnyi helyet neki, és még könyörületes is volt, mert le nem rugdalta a visszapillantókat az autókról, bár fenyegetőzött vele.

    Rutinos lévén nem tojtam be, mikor országúton centikre ment el mellettem egy motoros, mert el akart férni köztem, és a szembejövő közt. De hasonló helyzetben egy kezdő, vagy hétvégi autós nagyon elvérzik, ha sárga a vér színe.

    Állítólag sok felvétel van a NET-en száguldozó brahis motorosokról. Kíváncsiságból keresgéltem, de vagy ügyetlen vagyok, vagy már nincsenek, nem találtam. Pedig szívesen megnéznék párat. Kíváncsi lennék, hogy (állítólag) felnőtt emberek hogy vesztik el józan eszüket, realitás érzéküket, mikor bivaly dög dorombol a lábuk közt.
    Csutkára azt a gázt, "ízirájder", öcsém!

    Nálam már csak plátói szerelem marad a motor.
    Régen ha nem is lazán, de vehettem volna R51-es oldalkocsis BMV-t másfél havi fizetésemből. Ma már egy kutyafütyi kismotor is csak álom számomra.
    Arról nem is beszélve, hogy nincs már becsülete a magántulajdonnak. Lopnak autót, bicajt, és bizony mocit is. Lakótelepen lakom, nincs hova zárnom a kedvencet. Másnak meg nem veszek motort.

    Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Új hozzászólás Aktív témák