Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Precorus

    tag

    válasz Alogonomus #123 üzenetére

    "...Hopefully that also means that future AM4 processors will work in today's motherboards with nothing more than a BIOS update. That's not something to take for granted..."

    Az AM4 supportált platform, még CPU is jön a régi chipsetekbe (3100/3300X). Innentől, értelmezés kérdése.
    1) Nem mondták hogy minden mindennel kompatibilis lesz, csak hogy AM4 lesz. Ami él és virul, szóval nincs probléma.
    2) "Upgrade without the hassle" szerint minden mindennel kompatibilis lesz, volt. Ami nem igaz, és már a zen 3 /ryzen 4000 sorozat előtt az asztalt kellett volna verni.

    Mindkettő szélsőség, és mint amit linkeltél is, volt olyan média, aki azt mondta hogy várjuk ki srácok, nem mondták biztosra.
    Szerintem manapság túl sok a hype, meg a találgatás.
    Ahelyett, hogy úgy értelmeznék amit a vállalat mond - am4 support lesz, többiről lövésünk sincs - úgy értelmezte mindenki, ahogy neki tetszett. Aztán hőbörögnek, hogy a vállalat nem úgy gondolta. Nem mondom hogy szép lépés, ha végül meg tudják oldani, de én még nem láttam diát, ahol ezt az egészet úgy ígérték, ahogy a háborgók elvárták volna.

    Könyvtár == Old-school Netflix

Új hozzászólás Aktív témák