Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsigaGyilkos

    aktív tag

    válasz Pipó #65 üzenetére

    Igen, sajnos ettől én is tartok, de arra amire nekem fog kelleni a cpu bőven elég a 8-12 mag is. Gondolom erre AMD is rájött, hogy játékokra a 16 mag egyelőre felesleges. Tudom, nem mindenki csak arra használja ezért akinek a 16 magos jó árba volt azoknak most csalódás, hogy a következő 16 magos valószínűleg drágább lesz...

    (#66) Qtya123: "Nem beszélve arról, hogy ez végre talán az Intelt is felrázná a kényelemből és elkezdenék úgy igazán megerőltetni magukat"
    A helyzet az - amennyire én ismerem a helyzetet - Intel körül azért szorul a hurok, mert az amivel jelenleg dolgozott és amiből fejlesztette a cpu -it elfogyott a kakó. Az ő technológiája a végét járja, míg a Ryzenek pont azért veszélyesek, mert van bennük bőven tartalék. Ha órajelben is kicsit feljebb tornásszák a termék palettát akkor a 10700K, 10900K hamar egy túlárazott valami lesz a piacon. (Bár én már most is így gondolom). Viszont leírni sem akarom az Intelt évekig szinte egyedül volt a cpu piacon ami az átlag usereket érinti. Nem fogja annyiban hagyni tuti, de számomra kérdéses mint tudnak felmutatni. Nem véletlen, hogy skippeltem egy csomó új genes cpu -it.
    6700K, 7700K, 8700K egyik sem volt meggyőző a számomra. 9700K, 9900K már kezdett elgondolkodtatni, de ott már annyira elszálltak az árak, hogy hagytam.

    [ Szerkesztve ]

    Visca el Barcelona!

Új hozzászólás Aktív témák