Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • #06658560

    törölt tag

    A készülék, a felület koncepciója is tetszik. már az első érintőkijelzők megjelenésekor gondoltam, hogy valaki megcsinálja ezt a formát, csoda, hogy ennyi ideig tartott. Ha lesz rá igény szerintem nem kerül sokba tükrözni az egészet másik oldalra.
    Az a szövegalapú "klasszikus" kezelőfelület is érdekes. Nekem tetszik, tuti elgondolkodnék rajta. Ami kérdésessé teszi a programkínálat, és valóban, a testreszabhatóság hiánya. Sajnos a kék nekem nem kedvelt szín,. kapásból cserélném akár vörösre, vagy narancsra. Háttérkép sem ártana.

    atis123: a jobb hüvelykujjaddal nyomkodás "ezer évig" tökéletes volt, jellemzően komolyabb egészségügyi károsodástól mentesen átvészelte a társadalom. Mert a kilenc gombbal szövegbevitel, predektivitás nélkül pont ez az állapot volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák