Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz transFERENC #47 üzenetére

    Akkor elég bátor vagy, az tény hogy hardverileg nem rossz a telefon, DE és itt a szoftveres részen van most a hangsúly, mert sajnos a Mi 9T és a Mi 9T PRO ebben igen hadilábon áll, nekem pl. a Mi 9T van, de van az ismeretségi körömben még pár ilyen készülék PRO is és mindenki a szoftveres hibákra panaszkodik.
    Szóval hardveresen nem lenne ez a készülék rossz, de amíg a szoftveres hibák nem lesznek javítva én nem szívesen ajánlanám senkinek a telefont, max akkor ha ezek a hibák felett szemet tud hunyni, vagy kísérletezni akar alternatív szoftverekkel, amit váljunk be nem mindenki akar felvállalni, és az alternatív szoftverek esetén is vannak még hibák.

    Részemről biztosra vehető, hogy erős fenntartásokkal merném ezeket a készülékeket ajánlani jelenleg, és ez az én egyéni véleményem, ha valaki más véleményen van én azt tiszteletben tartom, tessék az én véleményem is tiszteletben tartani. :R

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

  • zsolt501

    nagyúr

    válasz Ricardo #49 üzenetére

    Pl a hálózatkezelési hibák, vagy a roming kezelés, és ez fáj legjobban ismerősnek, ugyan az a kártya más telefonnal tökéletesen megy Mi9T PRO-van Németországban nem akar.
    Wifi instabilitás: mikor milyen kedve van hol kapcsolódik hol nem.
    Net megosztási hiba: Nem minden esetben tudja megosztani a netet a legújabb gyári szoftverrel, az előző szoftverrel nem volt gond, ez a Mi9T és a PRO esetén is megfigyelhető.
    Automatikus fényezőszabályzás: ez még mindig nem akar megfelelően működni, bizonyos esetekben minimumra veszi a fényerőt, ezért érdemesebb inkább kikapcsolni, ami ugye megint egy hiba.
    Késő vagy hibásan jelzett üzenetek, ez is eléggé fura.
    Always-on display: no erről hosszan lehetne írni, itt is sok a hiba.
    GPS rész sem nevezhető túl stabilnak, hogy meg hibátlanul és van mikor megmakacsolja magát, és újra kell indítani a telefont.
    Ez csak pár azokból a hibákból amik engem és ismerőseimet zavarja, sajnos a lista lehetne hosszabb is, de nem akarok regényt írni, aki használja a telefont az szerintem találkozott már pár hibával.
    Bizonyos hibákat az energia gazdálkodásra tudok visszavezetni, de ugye ez sem nevezhető normális működésnek.
    Bízok benne, hogy a hibák egy része javításra kerül, és NEM kerülnek be új bosszantó hibák.

    ''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

Új hozzászólás Aktív témák