Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cyberpunk

    félisten

    válasz Gara68 #88 üzenetére

    Én meg az OS7-es időkben szerettem meg még, a kis Bold 9900-ámat imádtam, máig azt tartom az egyik legjobb egykori készülékemnek, nem mellesleg irtó szexi is volt. ;]

    Viszont vannak dolgok, amik visszatartanak még mindig, számomra fontos dolgok, amik főleg néhány fontos appban merülnek ki. Ilyen például a Spotify (tudom meggyeget emulálva, de van rá panasz, nem olyan, mint natívban egy iOS-en például), vagy a Strava én nagyon sokat kerékpározok versenyszinten kell az az app, nem más nem jó! :D Szóval ha ezek jól mennének már rég váltottam volna, az nem érdekel,. hogy natív, vagy emulálva fut, csak tegye a dolgát hiba mentesen.

    Már régóta várok a Classicra, kár, hogy nem csúcs "vas" kerül bele, de persze mire nem elég az ugye. Ami fontos a kamera hozzon egy szintet, nos valljuk be a BB-kben az sosem volt túl erős, talán majd most ez, meg a Passport jó lesz. Passport is vonz, de az meg a ló túloldala már, nagyon széles. ebben viszont megvan minden, amit szerettem anno, fizikai híváskezelő gombok, és az király touchpad is. A 4" kijelzőnek örülök nagyon, erre vártam. A 9900-nak kicsi volt, így végül e miatt adtam el, és ezért is tartottam távol magam a Q10-től is.

    [ Szerkesztve ]

    "You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Új hozzászólás Aktív témák