Hirdetés

Hirdetés

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

  • A Lian Li Strimer kábel mókolása.

    lo Értelmetlenül állok az egész előtt, hogy a Lian Li minden cuccából ad ki fekete/fehér verziót csak pont a Strimer...

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz tibcsi0407 #76 üzenetére

    Te most tényleg naponta váltogatod a nyelveket? Kb egyszer beállítod ennyi nem?
    A droidon nincs glance screen pl. még sem azt mondom szar! Pedig az tényleg az egyik legjobb újjdonság mostanában amivel találkoztam. És az ékezettel magyar gépelés is sokkal bonyoolultabb, pl. droidon hiában van ezer billentyűtípus olyannal nem találkoztam pl. ha beírod, hogy "torul", akkor megjelenik a javaslatok között a "törülköző," vagy beírod, hogy "kulo" és megjelenik a javaslatok között a "különös" szó, és csak rá kell kattintani. Ez mobilon különösen hasznos, mert nem kell ékezetes billentyűket, használni mégis ékezettel tökéletesen lehet írni! Ez nekem droidoról nagyon hiányzik. 4.4-es droidos tabletem van, de ilyen billyentyűt nem talátam ott, pedig sokat végignéztem, szóval ha tudsz ilyen billentyűt droidon segíts.

    Vagy nem droidon találom a dupla koppos lezárás lehetőségét, bár lehet van olyan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák