Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whatwhatwhat

    aktív tag

    válasz FuRiONight #65 üzenetére

    Jelenleg is használok iphonet a samsungom mellett, szóval ez ciki. Van róla fogalmam, pont elég. Eléggé számonkérő a hangsúlyod, de szívesen válaszolok:

    1-4. Az előttem (#67) jacis által leírtak, teljesen egyetértek.
    5. Személyre szabhatóság. Itt sok sok sok dolgot fel tudnék hozni, de egynek veszem, hogy rövidebb legyen a lista. Remélem nem kérsz majd erre is példákat külön...
    6. Always on Display. Nekem ez benne lenne a top-3 legjobban hiányzó feature-ben, ha iphone-t kéne használnom saját telefonként. Nagyon hasznos feature, de tudom téged nem érdekel.
    7. Anélkül lehúzni az értesítési sávot, hogy a kijelző tetejére kelljen nyúlni. (pl: home screenen bárhol lefele húzás)
    8. Konzisztens elérhető vissza gomb/gesztus/akármi. Eddig volt egy szép gombunk, mostantól majd bármelyik oldalról befele húzva mindig ki lehet majd adni a vissza parancsot.
    9. usb-c. (Fun fact: tudtátok, hogy ha bementek az apple boltba és vesztek egy csillivilli legújabb egymillió forintos macbook prot és egy csillivilli legújabb félmilliós iphonet, akkor még mindig kell vennetek egy átalakítót ahhoz, hogy tölteni tudjátok az új iphone-otokat az új macbookotokról? *just works* *so easy* *magic*)
    10. Dual sim. Igen tudom, már van bennük e-sim is, de itthon csak a t-mobilnál van egyelőre. Szóval kis tulzással mint ha nem is lenne.
    11. Multi window.
    12. micro sd.

    Valószínűleg még jó párat tudnék mondani, de ezek jutottak éppen eszembe. Persze tudom, te egyiket se használnád, egyik se érdekel. De engem igen, úgyhogy a legnagyobb nyugalommal írom le, hogy funkcióhiányos az iphone/ios. Elfogadom hogy neked semmi nem hiányzik belőle, és így el is hiszem, hogy neked abszolút megfelelő készülék. Nincs ezzel semmi gond. De kérlek ne írj rólam alaptalan hülyeségeket.

    12+1: jack dugó. Tudom már szinte egyik telefonban sincs, de a legújabb samsung flagshipben(nem, nem a note-ra gondolok, az külön kategória) MÉG benne van. Szóval gondoltam még megemlítem ezt is. :))

Új hozzászólás Aktív témák