Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz vehement69 #32 üzenetére

    Lehet viccelődni, plusz gondolhatod, amit gondolsz, nem fogjuk meggyőzni egymást. De most meguntalak, három nap múlva találkozunk. Ha nem veszel vissza, permanensen repülsz, nincs energiánk rád.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    válasz vehement69 #30 üzenetére

    Igen, nagyon savanyű a szőlő. Tudod, mi is megrendezhettük volna a Mobile Meetinget úgy, hogy szedünk belépőt, Ferrarit nyilván nem vehettünk volna belőle, de csinálhattuk volna máshogy is. A különbség csak az, hogy bár hihetetlen, de ebben az országban sem csak olyan emberek élnek, akik mindenből meg akarnak gazdagodni. A Mobile Meeting egy felhasználóközpontú rendezvény volt ingyen, kérdezz meg bárkit, aki ott volt. Ez nekem kicsit egy körbenyalogatós, pacsizós valaminek tűnt, amivel nincs gond, kellenek az ilyen rendezvények, plusz a helyszín is kiváló volt, a cathering is stimmelt, plusz az előadások is többé-kevésbé, de a kevésbé része nyilván nem a szervezők hibája. Nekem mondjuk furcsa, hogy az ország legnagyobb szakmai lapját meg sem hívják, és igen, úgy gondolom, hogy mi ennek ellenére nagyvonalúak voltunk, odamentem, tudosítottam, reklámoztam őket. Ha van egy kis negatív íze az írásnak, akkor sajnos van, igyekeztem nem túlozni.

    A banod kapcsán pedig gondolkodj el: te vagy az első ember, akit három év alatt kiraktam, nem véletlenül. Soha nem bántottunk, soha nem vitáztunk veled, mindig tiszteletteljesen beszéltünk veled, erre kikelsz magadból a design miatt, nekünk ugrasz és már kvázi színvonaltalan bulvárlapnak titulálsz minket. Erre nekünk nincs szükségünk, nyugodtan érezhetsz így, de akkor ne boldogítsuk itt tovább egymást.

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák