Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alexx7

    csendes tag

    válasz Cyberpunk #850 üzenetére

    Épp ezért vettem iPad minit.. mármint a a 4:3 miatt. No meg nekem a nexus túl keskeny volt. Aztán eléggé megtetszett ez az IOS.. És gondoltam rá, hogy mi lenne ha a telefon se bszna fel 5 percenként..(tipo) Így jött a 4S.

  • Dany007

    veterán

    válasz Cyberpunk #850 üzenetére

    De mi a baj a 16:9-cel? Filmezni ez az ideális. A monitorok 90%-a is ma már 16:9-es.
    16:10-nél mindig nyújtani kéne a filmeket, youtube videókat stb... Ráadásul a fényképező is 16:9-re meg 4:3-ra van ráállva. Mondjuk ez lenne a legkevesebb. De azért van fényképezési lehetőség is 16:9-ben mert a Tv azzal "kompatibilis".

    Nekem az LG tv előtt 16:10-es monitorom volt. És nagyon nem jött be a dolog, hogy minden egyes filmet széles-nagyításba kellett tennem hogy kitöltse azt a csöpp kis 28-as kijelzőt.
    Szerintem a 16:9 az így ideális. Ilyen arányban készülnek a fényképek, amit levágás nélkül egészben látok a telefonon és a Tv-n is. Ugyanez a filmekkel, egyéb videókkal.

    A méret meg remélem nem éri el az 5 colt. Max akkor ha a keret nulla lesz. : ) 4,5 fölött már inkább negatívum lenne nálam a kijelzőméret. Tudom a Note-ot is megveszik sokan, de nekem a telefon egy "gyors" elérésű eszköz. Nincs arra "időm", hogy két kézzel szépen navigálva használjam. Gond nélkül kell használnom akár kocsiban vezetés közben vagy épp vezetés közben cigizve... :D
    Szal na, hogy fogalmazzak... nem tabletre van szükségem amivel ráérősen elböngészgetek vagy jegyzetelek a meeting alatt, hanem egy pörgős használatra alkalmas okostelefonra. Persze ezek csak az én preferenciáim, tudom. :)

    @Alexx7:
    "És gondoltam rá, hogy mi lenne ha a telefon se bszna fel 5 percenként..(tipo)"

    Na mondjuk ezt nem csodálom. Húgom is olyat vett, pedig direkt megmondtam neki, hogy ennyiért ne vegyen androidos telefont! Azóta is szív csak vele... nagyon egy low-end készülék. Telefonálni jó. Ha már mást is akar vele az ember, komolyabban akkor csak agygörcs lesz a vége.

    @Bilux:

    Ez így nem is lenne rossz. Csakhogy a tokon a képpel ellentétben szimmetrikus körök vannak minden kreativitást nélkülözve. Én abból a képből egyáltalán nem asszociálok a tok hátulján lévő lyukakra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák