Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    válasz BDave #336 üzenetére

    "Lássuk be az MS akkora cég, hogy röhögve kibír egy ilyen kevésbé sikerese OS-t" ja, csak a hírnév is számít a piacon! - Az MS-nek mindenm ásodik OS-e hulladék, szóval ettől nem fog csorbulni a hírnevük.

    Az meg, hogy teszt (meg amolyan átvezető) OS a W8 nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem veszik komolyan, meg hogy alapból úgy álltak hozzá, hogy "csináljunk valamit azt majd jó lesz". Látszik, hogy törik magukat, igyekeznek "minimalizálni a károkat", csak nem biztos hogy elég lesz.
    Most hirtelen akkora változások elő néz az Windows ökoszisztéma, hogy az nem lehet anélkül lenyomni az emberek torkán, hogy ne lenne fujjjolás itt-ott. Sztem ezt ők is tudják, ezért ettől a rendszertől nem is a nagy profitot, inkább azt várják, hogy minél inkább elterjedte legyen. (Nézd meg az árazását, gombokért adják, ilyen még nem is nagyon volt, tán mióta az eszemet tudom). Aztán ha a nép már megszokta az újat, plusz a hardverek miatt már kénytelenek lesznek váltani 2-3 év múlva, akkor jön a W9 és a nagy kaszálás.
    Vistával ugyan ez volt, egy hulladék volt, nagyon kevesen váltottak, rekordsebesen ki is jött a W7, ami nagyságredekkel jobb OS lett, és ezt az eladások is mutatták.
    (És lám a Vista miatt sem ment csődbe az MS, és a "hírneve" sem sérült. A felhasználók konstatálták, hogy az MS hozta a formáját...).

    Amúgy, mint mondtam, erről az elméletről én magam sem vagyok teljesen meggyőződve, ez csak egy, a számtalan lehetőség közül...

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák