Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz elithun #11 üzenetére

    Én úgy tudom, hogy pont ezt az egészet megelőzve a bejuttatott kártékony kód bevitelkor, billentyűleütésből tudta kinyerni az adatokat, így mindegy, hogy valaki elmentette-e vagy sem a kártyaadatokat. Ebből kifolyólag aki már korábban elmentette a kártyaadatait, az sem érintett a szirvárgásban, ha újra fizetett vele, de most nem pötyögte be. Tehát gyakorlatilag aki ebben az időszakban kézzel beírta, az lehet érintett.

    Ez már csak magánvélemény, de szerintem sem fogja őket _nagyon_ hátrányosan érinteni. Az a ~40.000, akinek kikerült, meg még akik emiatt megijedtek kiesnek a potenciális vásárlók közül, de ennek a kezelése is példaértékű, azonnal tájékoztatnak, azonnal leállították a kártyás fizetéseket, nem rejtegetik évekig a szivárgást, azonnal nekiállnak javítani, kárenyhítenek (ajánlottak fel credit card trackinget az érintetteknek), szóval nekem pl. még pozitív is az egész, egyre szimpibb a OnePlus. Csak mert tévedés ne essék, manapság szerintem minden cégnél előfordult/hat ilyen, 100% védelem nincs, bárkitől szivároghatnak adatok, akkor is ha mindent megtettek ellene, nem feltétlenül az ő hibájuk. A nagyobb kérdés, ami a gyártókat minősíti, hogy ezt hogy kezelik. És a OnePlus szerintem példásan. Korábbi ügyeket is mindig azonnal reagálták, nyilvánosan.

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák