Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tom_87

    tag

    válasz Drakmusz #14 üzenetére

    Én már csak nevetek :) . Az iPhone 11 Pro Max topicjába is hasonló véleményt fogalmazott meg. Csak tudnám, hogy ha Android fronton az egyik legjobb (ha nem a legjobb) továbbá az iPhone-ok között szintén a legjobb kamerás telefon "vacak" képeket készít, akkor vajon melyik telefon készít jó fotót :) . Biztos a Nikon új modellje... Ja, hogy az nem okostelefon.

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 7 Pro (12/256)

  • tom_87

    tag

    válasz andor80 #19 üzenetére

    Nem értem, hol személyeskedtem, de te tudod. Én a stílust nem értettem. Kicsit olyan Gozsdu udvar, hajnal négy óra, odahányós jellegű volt, ezért reagáltam.

    Nem tudom, hogy észrevetted-e de a képen kínai/latin amerikai/afroamerikai fotóalanyok vannak. Nekik ilyen a bőrszínük, nem sok köze van a túlszaturáltsághoz.

    Erősen megoszlanak arról a vélemények, hogy melyik a legjobb fotós mobil: jó képeket lőnek a Huawei telefonok, de hát erősen sejthető, hogy a tesztelők kapnak egy kis pénzt is a teszteknél...

    Legalábbis én az OP7 Pro 114 pontos DXOMark-os tesztje óta erősen szkeptikus vagyok a teszteket illetően (ez csak 2 ponttal marad el a Huawei P30 Pro-tól). Inkább a felhasználók véleményére adok.

    @doooo

    Szerintem ez a Google nem teljesen természetes. A Google dublini irodájában egyetlen Ír se dolgozik, a világ minden pontjáról mennek oda dolgozni. Azon nevetnék a legjobban, ha kiderülne, ha a fotón szereplő személyek a Googlnél dolgoznának :D .

    [ Szerkesztve ]

    OnePlus 7 Pro (12/256)

Új hozzászólás Aktív témák