Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andor80

    senior tag

    válasz Drakmusz #14 üzenetére

    Szakmailag megindokolnád mi nem volt igaz?Vagy neked az összes ismerősőd narancssárga /lila bőrű vakítóan túlszatirált űrlény mint a sample fotókon?

    (#16) tom_87
    Értem..Azon nevetsz,hogy valakinek van véleménye képalkotásról és az nem egyezik a tieddel..Az meg,hogy a szifon vagy a pixel a legjobb fotós telefon...Egy egyedi vélemény érdekes mégis mindenhol összeségében a Huawei csúcsok vannak a legtöbb helyen kihozva legjobbnak szóval még nem is igaz.(Persze az sem,hogy a huawei a legjobb.Mindegyik mésban)Tartom magam ahoz,hogy szánalmas a pixel és a szifon képalkotása.Egy rossz filter amit ráraknak a képre.Igazán jöhetne raw sample 2019-ben már.

    Komolyan srácok.Miért a személyeskedés lenézés kötekvés?Multokor kerestem valamit a fotók videók topikban régebbről infot és ugyanezt a stílust toltátok ott is..Minek kinek?...El kell fogadni ,hogy én mint természetességet kedvelő hobbi fotós behányok ezeken a primitív 'facebook ready" képalkotásokon amire a legtöbb gyártó rámegy manapság.Semmit ne m ragálok ezen hszem után jó éjt...

    [ Szerkesztve ]

    Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

Új hozzászólás Aktív témák