Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AxBattler

    félisten

    válasz Kendek #10 üzenetére

    +1, szerintem sem lesz hivatalos bill+egér támogatás, tegyük hozzá: szerencsére.

    (#16) - = Zk = -
    Egyértelmű, hogy mindenki abban égeti a pénzét, amiben neki tetszik.
    Ahogy írtam: "nekem". :R

    "Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz Kendek #10 üzenetére

    Speciel én pont azért vennék -ha vennék- konzolt, mert az ára töredéke egy mostani gamer PC árának.

    Remélem jól kalkulálok, de pl. 100K a konzol + kezdésnek vegyünk 10db már "jó árasított" játékot 6K×10=60K, azaz 160K. Ami még messze van a PC 300K-s alapárától is. Persze van akit magán a játékon túl a az egekbe kimaxolható grafika és giga fps-ek érdekelnek jobban, ami persze nem lenne rossz amúgy, de konzolokra is bőven elég szép grafikával szállítják a multiplatform címeket is.

    Nekem most pl. az "alap" PS4 is bőven megtenné, olyannyira, hogy a Pro-ért sem adnám ki feltétlenül azt a plusz pénzt.

    Persze a PC lenne továbbra a "tökéletes" alternatíva (a PS4 exkluzívok ellenére is), de a húzós ára nálam eldöntötte a dilemmát. És szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Kendek #64 üzenetére

    Jó de ez meg kb olyan mintha egy motorost akarnának átcsabitani egy kocsira. Ez is tud gyorsan menni meg ugyan úgy geil de mégsem ugyan az és biztos lenne aki váltana de erre kicsi az esély. Ezzel Max azokat tudja elcsábítani aki megunta az állandó pc fejlesztést vagy sose volt pénze csúcs konfigra. De akkor már ott vagyunk mint én voltam anno és játékok miatt a Box nem volt számomra alternatíva. Még úgy se hogy kb 60 lemezes 360 játék volt otthon...

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

  • Anaren91

    senior tag

    válasz Kendek #67 üzenetére

    Sokan írták már hogy a konzol egy cél eszköz, az is volt mióta létezik, és a célja a játék. A Microsoft itt bszta el. Tök jó hogy lehet x360 as játékokat játszani rajta de bitch pls nem azért veszek új konzolt hogy azokkal játszak amiket már kitoltam 360 on. Persze egy featurenek teljesen jó de nincs egy épkézláb játék ami miatt megerné boxot választani. Multiplatform játék van mind a két konzolon. És van halo meg Gears meg forza ami nagy cím boxon. Erre tökön szúrja magát az ms hogy pcn is lehet játszani őket ergo ha anno volt olyan pénzes ember hogy csúcs pcje volt még lehet vett egy boxot azért hogy ezeket tolja. Más kérdés hogy számomra pl ezek mind érdektelen játékok a gearst leszámítva. De osztottam szoroztam és ps en több olyan játék volt ami érdekelt.
    És senki ne értse félre nekem aztán 8 ki min játszik de pl én most nem érzem azt hogy lemaradtam valamiről azért mert nem boxot választottam. De fordítva most lehet ennem a kefet hogy bezzeg kapok egy sea of thieves et Vagy mit, másik oldalon meg Last of us, uncharted, horizon, God of War es sorolhatnám.

    [ Szerkesztve ]

    MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

Új hozzászólás Aktív témák