Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomy Yayo

    senior tag

    válasz DzsedalY #19 üzenetére

    Hmm... nekem működnek az Fn funkciók rendesen (Lenovo). Asusnál ahhoz driver kell? Igazából mindegy, még csak most lett kész, gondolom nem kell sokat várni már driverekre sem. Mellesleg ez a másik ami kifejezetten tetszett, hogy semmihez nem kért drivert, minden ment pöccre, feltelepítettem, és kész volt, lehetett rögtön használni mindent. Csak egy catalystot raktam fel biztos ami biztos. Ilyen out-of-the-box, csak felrakom és megy élményt eddig csak Linuxon tapasztaltam.

    #21 kiskaktusz: Így van. Ezen kéne sokaknak elgondolkodni, hogy csak eltűnt a startmenü, és kaptunk valami sokkal jobbat. Plusz őszintén én legalábbis semmire nem használtam már a start menüt, programindításra is dockot használtam. Max. keresésre. Öthavonta egyszer, de általában tudom, mi hol van a gépen :) Ráadásul ezt ugyanúgy megtehetem a metroval is. Szóval úgy összességében mivel is lettünk kevesebbek :F És cserébe mennyivel többet kaptunk... :U

    [ Szerkesztve ]

    Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

Új hozzászólás Aktív témák