Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz .mf #60 üzenetére

    nézd, ez nem rólunk szól. én rühellem az okostelefonokat, mert úgy érzem, hogy a kényelemért, amit adnak, igenis túl nagy árat fizetünk. egyénileg és társadalmilag is. nem szeretem a mesterségesen szarrápörgetett világot, és bár használok jópár funkciót, kibírnám nélküle, kibírtam előtte is. hovatovább sokkal hamarabb és többet kattint az átlag user, mint kéne.

    mi viszont egy tömegmédia vagyunk, erre van igény, a digicam tesztekre meg nincs. neked, nekem lenne, de kihaló állatfaj vagyunk.

    szóval a fototrend most lett modern, a digicam tesztjeink meg, hát, látod, beleálltak a földbe. igazából te, én és akik még ilyen témában fórumoznak, úgy is elolvassuk a külföldi site-ok megatesztjeit, amivel nekünk indokolatlan volna megpróbálni versenyezni. ez a téma nálunk ilyen formában él tovább a fórumon kívül.

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

  • hemaka

    nagyúr

    válasz .mf #60 üzenetére

    Most oszinten, egy flickr vagy 500px temaju oldalt semmi ertelme nem lett volna letrehozniuk, mert egyszeruen idehaza nincs ra kereslet akkora, hogy megerje az orakat beletolni, a penzrol mar nem is beszelve.
    En sem vagyok oda a mobilos fotokert, de ez van, mondjuk ugy megnezegetem, megturom.
    Ha tesztet, meg normalis fotokat akarok nezni nem hazai oldalt fogok meglatogatni, mert szerintem nincsen, egyik gagyibb, mint a masik, sajnos.

    macman507
    Ha szerencsenk lesz es nem lesz nagy munka nekik, remelhetoleg valszthato lesz, legalabbis nagyon remelem, akar premium formaban is erdekelne a dolog. A kep sajat kokany gyorsan, szamomra kellemesebb szinekkel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák