Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geffry

    aktív tag

    válasz troviko #7 üzenetére

    Tiszteletben tartom a véleményed de meg kell osszam a sajátomat az olvasottak miatt.

    Személy szerint pont fordítva látom. Egy prémium kategóriás Mp3 lejátszónak annyi értelme van mint a meleg hógolyónak. Ahogy írtad is, útközben nem fogod kiélvezni a minőséget.
    Nem hiszem hogy ki kellene szorítani a világból a jobb minőségű, de megfizethető árú, egyszerű Mp3 lejátszókat azért mert egyesek szerint könnyebb simogatva kezelni valamit.
    De az ilyen húzások ezt fogják tenni. Ez csak 1-2 audiofil köcsögnek fog kelleni aki jobb dologra se tudja költeni a pénzét, a köznépnek meg maradnak a "dugj bele memóriakártyát és valamit csinál vele" lejátszók. Illetve ott van még a Sony ami egy 4 gigás lejátszóért annyit kér amennyit én telefonért sem fizetnék ki.

    Viszont... Az okostelefonok világáról annyit hogy én, bár nem vagyok öregnek mondható, egy dinoszauruszként élem az életem a 10éves telefonommal, szinten Sony Mp3 lejátszómmal (igen tudom hogy az imént azt mondtam hogy drága de az enyém régebbről van...) és egy zseblámpával a táskámban. Emellé hosszabb utakara / kirándulásokra viszek magammal egy 5 éves, de felvarrt ráncú netbookot, illetve egy normális fényképezőgépet. Hogy miért? Ha egy szeget akarsz beütni akkor azt nem kombinált fogóval fogod megtenni. Mindenhez célszerszám és minden a saját erőforrásából gazdálkodik és ezért cserébe le tudok mondani arról a kényelemről hogy mindez nem foglalna olyan sok helyet...

    Persze ez az én nézetem. Nem állítottam hogy igazam van csak bedobtam a két krajcárom.

    A PH-n mindenki mindig jobban tudja. Fél óra Google keresés után...

  • #06658560

    törölt tag

    válasz troviko #7 üzenetére

    És amikor üzleti úton vagy este a hotelszobában, akkor min hallgatsz zenét? Viszed az otthoni rendszert?
    Miért kell minden ilyen termék topikjában újra elmagyarázni valamelyik mindent jobban tudónak, hogy a hordozható nem azért az, hogy a buszon használja az ember? De ha utazás közben használnánk, miért ne lehetne egy vonaton kiélvezni a tudását? TGV, ICE, de akár normál vonatok is lehetnek elég csendesek.

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz troviko #7 üzenetére

    Pont hogy a mai okostelefonok világában van szükség külön lejátszóra, mert egy telefon annyira szarul tud szólni, hogy konkrétan hallgathatatlan kategória. Egyszerűen röhejes, hogy lassan 2017 van, és 1-2 darab egyébként fullprémium kategóriás telefont leszámítva egyik sem tud értékelhető hangminőséget és emiatt külön kütyükkel kell szórakozni.

    Az mondjuk más kérdés, hogy ebbe a cuccba is mi a frászért kellett csilli-villi kijelzőt rakni, amikor a zenehallgatás a profilja.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

Új hozzászólás Aktív témák