Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geri|

    aktív tag

    válasz manchester85 #31 üzenetére

    "Tudod, két külön dolog az, hogy ő az Ipod touch-ról beszél, és az, hogy neked egyértelmű, hogy arról beszél."

    Attól, hogy neked valami nem egyértelmű, arról had ne én tehessek. Még egyszer leírom nagyon türelemesen, hogy az egész vállalatról beszéltem. Nem konkrétan telefonról vagy merevlemezes hordozható zenelejátszóról (ha nem merevlemezes, hanem van valami speciális kifejezés rá, akkor bocsánat, nem kell a torkomnak ugrani).

    "Abban a hozzászólásban még egy egészen aprónyi utalás sincs iPod Touchra. De idézd be nyugodtan azt a szókapcsolatot, vagy a legapróbb utalást, ami szerint ő Touchról beszél."

    Újból ismétlem magam: az egész vállalatról beszéltem. De bemásolom Neked ami alapján ez talán Számodra is kiderül:
    "(kell az MMS, kell a copy/paste, kell a macbook air-be a külső meghajtó, kellenek a microsoft kompatibilis szoftverek, és még sorolhatnám)."

    "mert csak Ipod touch esetén van értelme az idézett szövegnek, még nem jelenti, hogy ő erre is gondolt"

    Én meg arra gondolok, hogy azért, mert a Te észjárásod egy kicsikét lassú, nem kell emiatt rögtön a sajátodhoz hasonlítani más gondolkodását...

    "Műszaki kérdésben nem vitatkoznék, de ez már nyelvészeti kérdés."

    Nyelvészeti kérdésekbe bonyolódsz egy telefonos fórumon?[....?....] Nagyon okos dolog, de szerintem, akkor már az általam felhozott 'Apple vállalat frissítéseinek ütemezése'-téma kicsit jobban beleillik a telefonos fórumokba.

    Tripla zárójelben plusz offtopic a köbön, Rólad pedig a következő a véleményem: Tipikus magyar mentalitás. Olvas egy hozzászólást, és rögtön azzal kezdi böszme módon, hogy nem vagy képben. Nem azzal kellene kezdeni, hogy: ' jó meglátás, de szerintem talán.... 'vagy 'egyet értek veled de hogy értetted azt, hogy...'?
    Rögtön támad...nem véleményt nyilvánít. Erre senki sem kíváncsi, legalább is én nem vagyok a továbbiakban. Ezért tart ott az ország ahol tart, mert ilyen emberek lakják...

    De ez már annyira offtopic, hogy magam jelentkezem a moderátornál... :U

    LiveStrong

Új hozzászólás Aktív témák