Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micimacko

    aktív tag

    válasz kovsol #16 üzenetére

    Csodálkozni is szoktam azon, hogy itt vannak elfogadható áron a kínai csodák, és az egyik legfontosabb tulajdonságban elvérzenek...az akkuidő. A Nexus7 lazán bír 9-10 órát, készenlétben pedig 1 hétig is elmegy, ezekhez meg adnak 3000mAh-s akksit. :U Sokszor még a 10"-osokhoz is ilyen akksit adnak.

    "Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

  • Bici

    félisten

    válasz kovsol #16 üzenetére

    Support? Szofvereket szoktak kiadni rá, ímmel-ámmal. Nem olyan mint a nexus, az igaz.
    Gari kétes, valóban. A proci gynegébb. de bővel a gyors kategóriába sorolható. A jétékteljesítménye összességében tökéletes. Sok program egyszerre futásánál lehet hátrány a kevesebb mag. Kamera tényleg szarabb - valószínűleg. Kiegészítőkben is igazad van.
    A kijelzőben is igazad van, az nekem is fájna - ez az egy a felsoroltak közül.

    Viszont ha kintről rendeled a nexust, akkor arra sincs gari, vagyis csak jó drágán a posta miatt.

    De ha végiggondolod a hátrányokat, akkor szerintem megéri az alacsonyabb ár miatt - 24ezer <-> 80-100 ezer.

    Ha kintről rendeled, akkor biztos olcsóbb, de haver a 200 dolláros verziót rendelte úgy, hogy amerikai ismerős hozta haza és 50 ezer Ft-ra jött ki a vége. 8GB, nincs bővíthatőség, csak OTG kábellel rootolva, gari esetén sokezer Ft-os posta, stb...

    Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

  • Hobbbyt

    őstag

    válasz kovsol #16 üzenetére

    Én egy ilyet használok.
    Support nulla, garanciáztatás hibátlan.. lényegében bármi hibája van, cserélik a készüléket . (2-3 hét átfutási idő kell)
    Hivatalos frissítéseket el kell felejteni, viszont van rá remek főzött rom.
    Az RK3066 a 2 magos A9-es procik között az egyik legjobb, ha nem a legjobb. (Nova3, Most Wanted szaggatás nélkül megy rajta teljes felbontáson)
    IPS kijelző, nem kamu.. tényleg az. Szép. Persze érezni hogy nem a legdrágább panel, de még így is jobb mint bármi ami TN. (HP laptopom kijelzője elszégyelhetné magát mellette)
    Kamera szar, de Skype-ra tökéletes. (másra meg nem tudom elképzni, hogy használom)
    9-10 órás aktív üzemidő (készenlétben valami miatt zabálja, úgy 1 nap alatt lemerül a 7200mha-es aksi, megoldás: ki kell kapcsolni)
    USB kábel, Töltő, Fülhallgató, OTG kábel. Mi kell még tartozéknak?
    Én egy full kínai főzött romot használok, mégis van benne magyar nyelv.. Az, hogy nincs k írva, nem azt jelenti hogy nincs.. (mert van).
    És meglepőn minőségi érzés kézben tartani..
    És ilyen árban nincs "minőségi" alternatívája.

    Az az igazság, hogy fél-egy éven belül elfogynak azok az indokok/hibák ami miatt a Kínai tab Kínai. És akkor jön a kegyetlen dolog, a nagyoknak be kell látniuk hogy utolérték őket.. jöhet az árverseny. :U

    [ Szerkesztve ]

    10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

  • oliverkiss32

    aktív tag

    válasz kovsol #16 üzenetére

    Nájsz. :C Ezeket az okosakat el kell valahogy küldeni a fórumból. Az ilyen írás a legjobb módszer. ;]

    ;]

Új hozzászólás Aktív témák