Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz lugoka #158 üzenetére

    Én a napi közlekedésben éppen az ellenkezőjét tapasztalom. Mióta a szép zöld dzsekiben tolom, úgy nyílik szét előttem a Hungária mint Mózes előtt a Vörös tenger! :)

    Ez nyilván nem lehengerlő személyiségemnek köszönhető, hanem hogy LÁTNAK (és most már hallanak is) illetve hogy attól tartanak hogy leverem a tükrüket előrecsorgáskor... Persze ilyet sohasem tennék, ha felhajtva sem férek át közöttük akkor szépen várok a soromra, olyan mindegy hogy 30 percet spórolok az úton vagy 31-et... És persze ne zárjuk ki hogy csak simán jófejek!

    Azt hiszem én hoztam föl először a hang-témát, de talán elsikkadt, hogy a teljesen nulla hangerő (mint a cikkben szereplő elektromos moci) és a hallható, de nem ordító hangszint közötti különbségről volt szó (kb mint egy modern 4ütemű 125-ös).

    Hörögtetni, zúgatni ész nélkül, mert valakinek az tetszik és leszarja a másikat a szimpla bunkóság, mégha meg is sértődik ezen az illető. Ennyire legyünk már toleránsak egymással! Zárt bukóban a fele hangerő sem jön be, pláne az ami a motoros mögött hallatszik.

    (Régebben a környékünkön járt egy idióta egy 50-es sportmocival -önmagában vicces- halálig forgatva a sz@rát éjjel 23:00-körül, mert gondolom akkortájt ért haza. Vele szívesen elbeszélgettem volna...)

    Szóval próbáljuk meg élni és élni hagyni...

    [ Szerkesztve ]

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

  • Ribi

    nagyúr

    válasz lugoka #158 üzenetére

    Van egy olyan érzésem, hogy a normál motorosok is utálják a nyitott dobos idiótákat ne izgulj. És itt fontos, az idióta szó. Van akik normálisan tudja "használni", hiába relatíve hangos, de van az alja kategória. Na ezek miatt utálja őket mindenki. Sajna mindenhol megvan az a kis idióta csoport akik tesznek azért, hogy szar legyen a megítélés. Hiába lenne normális a többi 95%. :(
    Néha én sem veszem észre a motorost, mert bebambulok. 1x próbálna kárt tenni az autóban egy motoros mert nem engedem el, biztos ráparkolok. Mondom ezt motorosként.
    A repedt fazék kialakítású dobok a legrosszabbak. Biztos sufniban ez a könnyen megoldható.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák