Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GalaHU

    őstag

    válasz lugoka #158 üzenetére

    Én a napi közlekedésben éppen az ellenkezőjét tapasztalom. Mióta a szép zöld dzsekiben tolom, úgy nyílik szét előttem a Hungária mint Mózes előtt a Vörös tenger! :)

    Ez nyilván nem lehengerlő személyiségemnek köszönhető, hanem hogy LÁTNAK (és most már hallanak is) illetve hogy attól tartanak hogy leverem a tükrüket előrecsorgáskor... Persze ilyet sohasem tennék, ha felhajtva sem férek át közöttük akkor szépen várok a soromra, olyan mindegy hogy 30 percet spórolok az úton vagy 31-et... És persze ne zárjuk ki hogy csak simán jófejek!

    Azt hiszem én hoztam föl először a hang-témát, de talán elsikkadt, hogy a teljesen nulla hangerő (mint a cikkben szereplő elektromos moci) és a hallható, de nem ordító hangszint közötti különbségről volt szó (kb mint egy modern 4ütemű 125-ös).

    Hörögtetni, zúgatni ész nélkül, mert valakinek az tetszik és leszarja a másikat a szimpla bunkóság, mégha meg is sértődik ezen az illető. Ennyire legyünk már toleránsak egymással! Zárt bukóban a fele hangerő sem jön be, pláne az ami a motoros mögött hallatszik.

    (Régebben a környékünkön járt egy idióta egy 50-es sportmocival -önmagában vicces- halálig forgatva a sz@rát éjjel 23:00-körül, mert gondolom akkortájt ért haza. Vele szívesen elbeszélgettem volna...)

    Szóval próbáljuk meg élni és élni hagyni...

    [ Szerkesztve ]

    Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

Új hozzászólás Aktív témák