Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz bambano #1 üzenetére

    Szerintem inkább arról volna itt szó, hogy ha elindítasz egy 2-3 órás programot, akkor addig nyugodtan elmehetsz bevásárolni, haverokkal kajálni, vagy akármi mást csinálni. Aztán ha befejezte a mosást, akkor kapsz egy üzit a telódra, hogy tudd, most már mehetsz haza teregetni.

    Mondjuk a hűtő ajtó nyitogatást én sem értem... Kit érdekel? Akkor már inkább csak szóljon, ha nyitva maradt. (Ezt a komolyabb hűtők heves csipogással amúgy is jelzik.)

    szerk: Leginkább az fogja vissza az intelligens otthon megoldások terjedését az LG szerint, hogy az emberek úgy gondolják, a technológia nem kezelhető elég egyszerűen.

    Ez is nettó baromság! Szerintem sokkal inkább az fogja vissza a technológia terjedését, hogy:
    1, drága
    2, utólag kell beépíteni, ráeszkábálni a falra, ajtóra, ablakra, fűtési rendszerre, stb. = drága (szerelőt, kőművest kell hívni)
    3, túl sok fajta ilyen rendszert, szabványt dolgoztak ki, amik ráadásul nem kompatibilisek egymással

    Szerintem még ez az egyszerű kezelhetőség lenne a legminimálisabb probléma. (Amiket láttam ilyen beállító programokat, eléggé egyszerűnek tűntek. Persze mindent el lehet bonyolítani... :K )

    [ Szerkesztve ]

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák